Dilenci kadının üç tane evi varmış

45

Kahramanmaraş ili içerisinde polis ekipleri ile birlikte zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen ortak dilenci operasyonu kapsamında yakalandığı açıklanan 32 yaşında bulunan bir tane kadın adeta gayrimenkul zengini çıkmış oldu. Sorgu esnasında mal varlığı da açık bir şekilde belli olan dilencinin tam tamına üç tane evi olduğu tespit edilmiş durumda.

Dulkadiroğlu ilçesinde yer alan İsmetpaşa Mahallesi’nin Trabzon Bulvarı üstünde yoldan geçen vatandaşlardan para toplamakta olan %65 görme engeli bulunduğu bilgisine ulaşılan Hülya Kök (32), polis ekipleri ve zabıta ekipleri tarafından gözlem altına alınmaya başladı.

Dulkadiroğlu Belediyesinde görevli bulunan Zabıta Müdürlüğü içerisinde gerçekleştirilen kontroller esnasında üstünden bir miktar para çıkmış olan kadının mal varlığıyla alakalı sorgusu esnasında, Osmaniye içerisinde bir tane ev, Nurdağı ilçesi içerisinde iki tane ev ile iki tanede üstüne kayıtlı bir durumda iş makinesi çıktığı bilgisine ulaşıldı.

Polis ekipleri ve zabıta ekipleri tarafından dilenci kadına 153 Türk Lirası tutarında bir idari para cezası kesilmesinin hemen sonrasında ekip arabasına bindirilerek memleketine yollanmak amacıyla otogara bırakılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.