Esenyurt ilçesindeki kavganın konusu günlük kiralık evler

43

Esenyurt ilçesi içerisinde, bir tane sitenin yönetici olarak görevli şahıslarıyla site içerisinde günlük ev kiralamış oldukları ileri sürülen kişiler ve bu kişileri kollamış oldukları ileri sürülen site sakini 2 tane polis memurunun da yer almış olduğu grup arasında kavga çıktı. Site sakini olduğu bilgisine ulaşılan polis memurlarının, kendilerine bıçak çekmiş olan site personeliyle birlikte kişilerden bir kısmını silah çekip yere yatırmış olması ve daha sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden takviye polis memurlarının toplanmış kalabalığı biber hazı kullanarak dağıtmış olması da güvenlik kameralarına saniye saniye yansımış oldu.

Gözaltına alınmış olan ve arasında site yöneticisinin oğluyla birlikte yeğenlerinin de yer almış olduğu 3 şahıs polis arabasının içinde darp edilmiş olduklarını ileri sürdü. Vücutlarının farklı yerleri üzerinde morlukların yanı sıra darp izleri de bulunan kişiler, darp raporu aldıktan hemen sonra polislerden de şikayetçi olmuş durumda.

O esnada görevli bir durumda bulunmayan bir tanesi site sakini üç tane polis memurunun ise şüpheli sıfatı ile birlikte ifadeleri alınmış oldu. Polis ekiplerinin olayla alakalı olarak başlatmış oldukları çalışmalar ise devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.